marka Zegarki Repliki przedstawia dwa nowe arcydzieła

Replika Zegarka

W 1894 roku, wraz z nadejściem rewolucyjnego 19-letniego ruchu „Omega”, znana marka narodziła się w Replika Zegarka. Dziś z okazji 125. rocznicy marki OMEGA zorganizowało pamiątkowe wydarzenie w Bienne w Szwajcarii, gdzie znajduje się główna siedziba marki.

Latająca antena Omega z serii 125 rocznica pamiątkowa Repliki Zegarkow

Omega świętuje 125. rocznicę urodzin imienia „Omega” w szwajcarskiej centrali w Belgii

Wydarzenie odbyło się w Muzeum Omega. Kolekcje muzeum pokazują klasyczne zegarki marki, a wycieczki Omega stworzone przez markę są prezentowane w wyjątkowy sposób, dzięki czemu goście mogą doświadczyć każdej chwili 125 lat historii Omegi i narodzin marki .

Omega świętuje 125. rocznicę urodzin imienia „Omega” w szwajcarskiej centrali w Belgii

Zanim firma została przemianowana na „OMEGA”, założyciel marki Louis Brandt założył w 1848 r. Warsztat z zegarkami kieszonkowymi. Około pół wieku później, w 1894 r., Jego dwaj synowie, Louis-Paul i César, stworzyli ruch 19 wielkości i zmienił rozwój branży zegarków. Mechanizm 19 wykorzystuje nie tylko innowacyjną konstrukcję mechaniczną, ale także linię produkcyjną na skalę przemysłową. Bracia Brandt nazwali ten rewolucyjny ruch „Omega”. Nazwa pochodzi od ostatniej litery po grecku i symbolizuje „doskonałość, osiągnięcia i doskonałość”. W 1903 r. Dla uczczenia sukcesu ruchu 19 bracia Brandt zmienili nazwę firmy na „Omega”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *