Nowy sprzęt dla pilotów Breitling Replika Chronospace

Repliki Zegarkow

Repliki Zegarków wprowadza nowy wielofunkcyjny zegarek, który będzie stosowany we wszystkich kokpitach – unikalna konstrukcja innowacyjnej ramki gwiazdowej sprawia, że ​​wyróżnia się na ziemi lub w powietrzu. W ciągu ostatnich 125 lat firma Repliki Zegarków wprowadziła wiele gwiezdnych zegarków dla pilotów, w tym słynny zegarek Navitimer, którego okrągła suwak może obsługiwać wszystkie ważne obliczenia związane z nawigacją.
Dziś uprzywilejowani partnerzy lotniczy dziedziczą tę tradycję dzięki nowym zegarkom, które wykorzystują najnowocześniejszą elektronikę. Zegarek Chronospace, zaprojektowany z myślą o potrzebach zawodowych, zawiera wiele funkcji przydatnych pilotom, imponujący stoper z dokładnością do 1/100 sekundy, podział czasowy, budzik, odliczanie, wyświetlanie dwóch stref czasowych z osobnym budzikiem, 24-godzinny czas wojskowy, koordynacja Światowa strefa czasowa, wieczny kalendarz – wszystkie funkcje są sterowane astronomicznie certyfikowanym mechanizmem Breitling Replika SuperQuartzTM, który jest ponad dziesięciokrotnie dokładniejszy niż normalny mechanizm kwarcowy.
Duża tarcza jest wyjątkowa ze względu na duże wskazówki, świecące znaczniki godzin oraz duże cyfry godziny 3 i 9. Aby uzyskać najlepsze wyniki odczytu w dzień iw nocy, ekran LCD jest wyposażony w wysokowydajny system oświetlenia latający w nocy. Konstrukcja podwójnego wejścia dolnej pokrywy wzmacnia sygnał dźwiękowy do poziomu 90 decybeli.
Oryginalna konstrukcja gwiaździstej ramki pozwala na łatwy i dokładny obrót stałej prowadnicy zębatki i suwaka zębnika. Zegarki Chronospace są dostępne w różnych paskach, w tym w miękkim stalowym tkanym pasku z matowym wykończeniem i sportowym perforowanym gumowym paskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *