Nowy zegarek Omega Seamaster Series Aqua Terra 2019

Zegarki Repliki

Kilka lat temu Omega Seamaster AquaTerra World Replika Zegarka był popularny na całym świecie. Tegoroczny nowy świat AquaTerra Repliki Zegarkow kontynuuje kunszt i dopracowane detale poprzedniej pracy oraz zawiera bardziej zaawansowaną technologię zegarmistrzowską. Dla entuzjastów zegarków, którzy pasjonują się projektowaniem zegarków, każdy szczegół tego zegarka zasługuje na uważną degustację.

Styl AquaTerra

Obudowa 43 mm jest wykonana ze stali nierdzewnej i jest polerowana i szczotkowana. Niebieski gumowy pasek Zegarki Repliki kontynuuje spójną stylistykę kolekcji AquaTerra i jest zintegrowany z obudową za pomocą wypolerowanych, solidnych ogniw.

Mark

Niebieska tarcza z wzorem słońca ma klasyczną pionową teksturę tekową AquaTerra i nową tarczę wewnętrzną w środku tarczy, otoczoną różnymi miastami na całym świecie, w tym strefą czasową GMT + 1, w której znajduje się siedziba główna Omega w Szwajcarii.

Wyświetlanie dnia i nocy

Na środku tarczy znajduje się 24-godzinny pierścień z podziałką wykonany z pleksiglasu Hesalite, z jasnoniebieskim na dzień i ciemnoniebieskim na noc.

Obraz Ziemi

Repliki Zegarkow przedstawia obraz Ziemi z Bieguna Północnego na tytanowej płycie klasy 5. Niebieski ocean jest wytrawiony za pomocą technologii ablacji laserowej, a kontur Ziemi jest obrysowany płaskorzeźbą. Silny kontrast między kolorem oceanu i ziemi przejawia się naturalnie w reakcji chemicznej lasera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *