Oscary i filmowiec Repliki Zegarków wspiera szczyt produkcji filmowej

LOS ANGELES – Zegarek Repliki Zegarkow pojawił się w niezliczonych klasycznych filmach i od dziesięcioleci jest głęboko związany z branżą filmową. W 2017 roku marka ustanowiła wsparcie dla sztuki filmowej i nawiązała współpracę z Academy of Motion PictureArts and Sciences. Zegarki Repliki jest nie tylko honorowym sponsorem Oscarów, ale także partnerem-założycielem Academy Museum of Motion PicturesArts and Sciences. W tym momencie Rolex jest zaangażowany we wspieranie Amerykańskiej Akademii Sztuki i Nauki Filmowej, która symbolizuje szczyt sztuki filmowej, w celu zachowania historii filmu i uznania jego wybitnych osiągnięć. Akademia jest zaangażowana we wspieranie wybitnych talentów w dziedzinie sztuki filmowej i nauki, inspirowanie wyobraźni i łączenie świata z medium filmowym. Rolex wie, że Academy of Motion Picture Arts jest najlepszym partnerem do pielęgnowania sztuki narracyjnej.

Salon aktora w 2018 r. Został zaprojektowany przez Repliki Zegarków Szwajcarskich, prezentując markę Rolex i jej szwajcarskie dziedzictwo

 
Oklaskiwać film
   Film odzwierciedlający ducha Lux został pokazany podczas Oscarów w 2017 roku. Film odtwarza serię niezapomnianych scen, w których bohater opowieści nosi zegarek Rolex. Zwykle filmowcy sami wybierają różne zegarki, a czasem nawet aktorzy noszą własne zegarki. Ten film może szybko dostarczyć informacji o Replica Watches na przestrzeni lat. Oczywiście na tej już popularnej liście jest więcej filmów.
   Tegoroczny film Rolex, który został zaprezentowany podczas 90. Oscarów, został wyprodukowany przy współpracy czterech wybitnych twórców filmowych z luksusowym programem filmowym. Wszyscy wygrali Oscara dla Najlepszych Reżyserów: Kathryn Bigelow, James Cameron, Alejandro G. Iñárritu i Martin S. Cosses (MartinScorsese). Ci ambasadorzy Rolex reprezentują szczyt sukcesu filmowego, a każdy z nich ma swój własny styl i osobowość, zapewniając widzom niezapomniane wrażenia filmowe. Na nowo definiują sztukę opowiadania na dużym ekranie.

Czterech niezwykłych narratorów
   Rolex jest zaangażowany we wspieranie tych, którzy dążą do doskonałości, czy to sport, sztuka filmowa czy inne dziedziny sztuki. Kathryn Bigelow, James Cameron, Alejandro G. Iñárritu i Martin Scorsese są wszyscy Mistrz sztuki filmowej, którego prace są zawsze nowe. Ci reżyserzy rozumieją znaczenie uchwycenia chwili i wyrażają swój światopogląd dziełami filmowymi. Czterech filmowców może łączyć się z odbiorcami w różnym wieku, z różnych kultur i środowisk, poszerzać horyzonty i odkrywać nowe rzeczy. Jak to ujęła Catherine Bigelow, filmy, które przechodzą przez ekran, są „stałymi klasykami”.

Rzecznik Replica Watches James Cameron, ubrany w głębokie nurkowanie Oyster Perpetual Rolex

   James Cameron jest rzecznikiem Rolex od wielu lat i jest pierwszym rzecznikiem marki ze świata sztuki filmowej. On, wraz z Catherine Bigelow, Elischel Gosalis Enalato i Martinem Scorsese, wszyscy zdobyli Oscary; ich cztery filmy zdobyły w sumie 57 nagród, co jest najlepszym obecnie Najlepszy reżyser.
Katherine Bigelow

   Catherine Bigelow jest w tej chwili pierwszą i jedyną kobietą, która zdobyła Oscara dla najlepszego reżysera. Jej obsługa obiektywu fabularnego, jej wytrwałość i seria tematów filmowych, które wybrała, aby skłonić widzów do refleksji i zreformowania, na nowo Obecny wzór i wygląd sztuki filmowej. Amerykański reżyser pełni także funkcję producenta i scenarzysty w wielu swoich filmach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *