Wystawa „Yubo Love Art” znów lśni w Chengdu

Hublot Replika

28 kwietnia 2019 r. Słynna szwajcarska marka zegarków HUBLOT Hublot Replica Watches współpracowała z Międzynarodowymi Targami Sztuki Współczesnej ArtChengdu drugi rok z rzędu, po raz kolejny organizując wystawę „Ubo Love Art” w Chengdu. Po sukcesie inauguracji Międzynarodowych Targów Sztuki Współczesnej ArtChengdu, tegoroczna druga aktualizacja skali ArtChengdu nadal promowała rozpowszechnianie sztuki współczesnej w środkowych i zachodnich regionach Chin oraz wymianę kulturalną między Chengdu i światem.

Hublot Replika zawsze przestrzega i oferuje „sztukę fuzji”, nie tylko z ArtChengdu, ale także wspiera szereg wydarzeń artystycznych, w tym targi sztuki współczesnej Yiyi ART021 w Szanghaju oraz nagrody Annual Night Impact Awards Szczyt AAC Art China. Pierwsza wystawa JINGART Beijing Expo, Fosun Art Center, Oil Tank Art Center i MWOODS Art Museum.

Wystawa „Ubo Love Art” w ArtChengdu gromadzi arcydzieła współpracowników Hublota. Są tu kultury Wschodu i Zachodu, zderzają się tu tradycja i innowacje. Koncepcja „zintegrowanej sztuki” Hublota jest w pełni interpretowana przez artystów różnych stylów i środowisk. Hublot jest zainspirowany swoją doskonałością artystyczną do stworzenia eklektycznej Zegarki Repliki. Te wyjątkowe zegarki będą również wystawiane na wystawie, przynosząc sztukę czasu zwiedzającym!

Rękopis Maxime’a Plescii-Buchi z badania SangBleu pokazuje jego głęboką znajomość wzorów geometrycznych. Dzięki opanowaniu symetrii graficznej stworzył wiele niesamowitych dzieł architektonicznych, głęboko zrozumiał tajemnice figur geometrycznych i stworzył niepowtarzalny styl artystyczny. „HUBLOT Star Gear (czerwony)” Sheparda Faireya, ojca chrzestnego współczesnej sztuki graffiti, wykorzystuje symboliczną moc logo koła gwiazdowego do wykorzystania w zegarkach poprzez zmechanizowaną reprodukcję, a jednocześnie staje się symbolem zegara, a element funkcjonalny jest niewątpliwie naturalnym ustawieniem – powiedział. Wspaniale jest używać logo koła gwiazdowego na mechanicznej części zegarka Hublot! „Klasyczny obraz„ Szminka ”współczesnego artysty Marca Ferrero, Postacie żeńskie noszą czarne okulary przeciwsłoneczne, aby stworzyć tajemniczy kolor. Jest poważna i nieprzewidywalna, a jej szminka jest fascynującą kobiecą cechą. W 2019 r. Nowy album Lang Lang „Piano Book” wyjaśnił genezę swojej drogi do fortepianu, entuzjazm dla niekończących się innowacji i jak przekazać prawdziwe znaczenie muzyki młodemu pokoleniu. Czerwony diament „WildKong”, który jest Kieł i ryk. To reprezentatywne dzieło francuskiego rzeźbiarza sztuki współczesnej Richarda Orlińskiego wykorzystuje kąt diamentu. Linie cięcia w połączeniu ze stylami pop-art, które bez zastrzeżeń ujawniają oryginalną zwierzęcą naturę, promieniują olśniewającą czerwoną poświatą, jak aby poprowadzić społeczeństwo do myślenia o współczesnej cywilizacji i prawach dżungli.

Wystawa Replica Watches, prezentowana wraz z arcydziełami sztuki, w pełni pokazuje koncepcję „zintegrowanej sztuki” Hublota i wywrotowego ducha innowacji. Dzięki współpracy transgranicznej z artystami Hublot nieustannie tworzy zegar inspirowany sztuką, interpretując wieczne eksplorowanie sztuki z dobrą interpretacją lalki, wyrażając jej hołd i wsparcie dla sztuki współczesnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *