zupełnie nowy prezent Rolex na stole

Repliki Zegarkow

Najnowszy tydzień kalendarzowy Rolex Replika typu II jest odzwierciedleniem statusu i esencji technicznej. Zaprojektowany dla osób z dużym uznaniem, ta Repliki Zegarków jest również pierwszą tradycją w stylu kalendarza, która pojawiła się w 1956 roku. Jako piosenkarka pasji i uroku, nowy damski dziennik typu 31 podkreśla szlachetne połączenie koloru i materiału, ma nie tylko nowatorski i niepowtarzalny temperament oraz wysokiej klasy biżuterię, ale także zawiera wiele ekskluzywnych pojedynczych serii. Doskonała technologia.

Idealny proces mozaiki

18-karatowa złota koperta typu kalendarz została po raz pierwszy wprowadzona w 2008 roku i jest teraz połączona z nową tarczą szampana z 8 prostokątnymi diamentami na tarczy i dwoma prostokątnymi rubinami o godzinie 6 i 9. Posiada również błyszczący pierścień zewnętrzny z 80 kwadratowymi diamentami. Błyszczące klejnoty i polerowane emaliowane złoto uzupełniają się, dodając odrobinę wyrafinowania temu zegarkowi, który jest darmowy i łatwy. Damski dziennik typu 31 jest również wykonany z 18-karatowego złota, nowy błyszczący pierścień zewnętrzny wysadzany jest 48 diamentami, natomiast nowa tarcza szampana jest ozdobiona 8 diamentami i jest oznaczona 18-karatowym złotem o godzinie 6 i 9. Wykonany z 16 rubinów każdy.

Złoto Rolex


Zarówno skrzynki Repliki Zegarków, jak i solidne paski są odlewane i obrabiane przez własną odlewnię Rolex. Ponadto proces formowania, przetwarzania i mielenia jest jeszcze bardziej ostrożny, dzięki czemu 18-karatowe złoto emanuje wyjątkowym blaskiem.

Koperta Oyster – doskonały wodoodporny symbol

Codzienny kalendarz typu II i dziennik damski typu 31 są wyposażone w emaliowane etui, które gwarantuje wodoodporność do 100 m. To nie tylko model o eleganckim stylu, ale także gwarancja precyzji i trwałości. Unikalna obudowa na środkowej powierzchni jest odlana z jednego kawałka 18-karatowego litego złota. Dolna pokrywa jest dociśnięta specjalnymi narzędziami zegarmistrza Rolex, aby całkowicie uszczelnić obudowę. Nawijająca korona ma opatentowany wodoodporny system podwójnego zamka, który jest bezpiecznie przymocowany do obudowy. Lustro jest wykonane z niebieskiego szkła kryształowego odpornego na zarysowania i ma wypukłe powiększone okno kalendarza o godzinie 3, co ułatwia odczyt daty. W pełni uszczelniona emaliowana obudowa zapewnia najlepszą ochronę dla precyzyjnego ruchu.


Zaawansowany precyzyjny zegarek


Kalendarz dnia tygodnia II jest wyposażony w samozwijający się mechanizm mechaniczny 3156, który został opracowany i wyprodukowany w całości przez Rolex. Jako element serca Repliki Zegarkow, jego koło balansowe wykorzystuje opatentowaną przez Rolex niebieską sprężynę PARACHROM, wykonaną z unikalnego stopu. Sprężyna włosowa nie jest zakłócana przez pole magnetyczne i jest nadal bardzo stabilna w przypadku zmian temperatury, która jest dziesięć razy wyższa niż konwencjonalna sprężyna. Wyposażony w opatentowane przez Rolex urządzenie amortyzujące PARAFLEX, jest o 50% bardziej odporne na trzęsienia ziemi. Dziennik kobiet typu 31 wykorzystuje 2235 samozwijający się mechanizm mechaniczny opracowany całkowicie przez Rolex. Podobnie jak wszystkie rdzenie o stałym rdzeniu, oba ruchy otrzymały również oficjalną certyfikację czasomierza akredytacji. Ten certyfikat jest przyznawany w szczególności zegarkom precyzyjnym, które pomyślnie przeszły Szwajcarskie Centrum Testów Zegarków Precyzyjnych (COSC). Konstrukcja tego ruchu jest identyczna jak wszystkich ruchów szczęki oraz jest dokładna i niezawodna.

Elegancki i elegancki pasek

Bez względu na to, czy jest to Kalendarz Dnia Tygodnia II, czy kobiecy dziennik typu 31, emaliowany pasek wykonany jest z 18-karatowego litego złota z klamrą koronową. Opaska na pałąk kalendarza Dnia Tygodnia II jest wyposażona w trzyliniowy solidny pasek z linką półpętli, który jest niezwykle wygodny w noszeniu i jest w pełni zgodny z estetyką kolekcji. Damski dziennik typu 31 ma solidny pasek z ogniw łańcucha, który został również opracowany i opatentowany przez Rolex, jest wygodny w noszeniu i łatwy w obsłudze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *