Gem Seduction Repliki Zegarkow Oyster Perpetual Log Pearl Lady’s Watch

Oyster Perpetual Diary Pearl Lady Type 34
  Zegarki Repliki wypuściło nowy zegarek Oyster Perpetual Diary Pearl Lady 34 z 18-karatowego żółtego, białego i wiecznie różowego złota. Technologia zegarmistrzowska Rolex doskonale łączy się z olśniewającym złotem i czystymi błyszczącymi diamentami. Technologia ustawiania klejnotów firmy Rolex jest zgodna z konsekwentnym standardem doskonałości marki, ustanawiając wyjątkową pozycję lidera w branży zegarmistrzowskiej.

Te arcydzieła zegarmistrzowskie o średnicy 34 mm, delikatna tarcza to całkowicie diamenty. 18-karatowy żółty pierścień zewnętrzny jest ozdobiony kwadratowymi szafirowymi różowymi szafirami, a 18-karatowy model biało-złoty ozdobiony jest kwadratowymi szafirami, dodając szlachetnego akcentu tarczy. Jeśli chodzi o zegarek wykonany z wiecznego różowego złota 18ct, stopu różowego złota opracowanego wyłącznie przez Rolex Foundry, pierścień zewnętrzny z 18-karatowego białego złota jest ozdobiony okrągłymi diamentami, aby pokazać blask. Wszystkie trzy modele są dostępne z paskami diamentowymi.

 
  Repliki Zegarków Szwajcarskich── Master Setting Master
  Tylko kamienie szlachetne najwyższej jakości mogą pasować do zegarków Rolex. Diamenty i szafiry używane przez Rolex mają czystą jakość i są wybierane zgodnie z najsurowszymi standardami oraz są starannie ustawiane zgodnie z najlepszymi tradycjami, aby pokazać jak najjaśniejsze światło. Rolex ma własne laboratorium klejnotów. Doświadczeni eksperci używają najbardziej zaawansowanego sprzętu do kontrolowania jakości klejnotów zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami. W rzeczywistości tylko jeden procent diamentów na świecie spełnia standardy jakości Rolex. Kamienie te są następnie przekazywane wewnętrznym mistrzom ustawiania klejnotów firmy, aby zwiększyć ich naturalny połysk dzięki profesjonalnym książkom technicznym. Rolex produkuje ekskluzywne stopy w ekskluzywnej odlewni z najczystszych surowców: 18-karatowego żółtego, białego lub wiecznego różowego złota. Od odlewania, kształtowania do polerowania cały proces jest starannie przeprowadzany w warsztacie marki, aby zapewnić spełnienie standardów jakości Rolex. Opierając się na wszechstronnym opanowaniu technologii marki i surowych standardach na wszystkich etapach produkcji, kamienie szlachetne Rolex mogą błyszczeć z niezwykłym blaskiem.

 
  Ostryga, symbol wodoodporności i elegancji
  Perpetual Diary Pearl Lady Model 34 w kształcie ostrygi, ozdobiony biżuterią, nie różni się niczym od innych zegarków Rolex, a także odzwierciedla wyjątkową technologię zegarmistrzowską marki. Etui w kształcie ostrygi jest wodoodporne do 100 metrów (330 stóp), jest to model solidności, elegancji i idealnych proporcji. Charakterystyczna środkowa obudowa wykonana jest z litego 18-karatowego złota. Trójkątna dolna pokrywa jest dokręcana przez zegarmistrzów Repliki Zegarków specjalnym narzędziem marki, aby całkowicie uszczelnić obudowę. Nawijana korona wykorzystuje opatentowany przez Rolex podwójny wodoodporny system podwójnego zamka, który jest mocno przykręcony do obudowy. Lustro jest wykonane z szafirowego kryształu odpornego na zarysowania, a na 3 godzinie zainstalowano wypukłe soczewki okienne, aby ułatwić odczytanie daty. Wodoszczelna perłowa ostryga w pudełku Diary Pearl Lady 34 zapewnia najlepszą ochronę dla bardzo dokładnego ruchu.

  Kaliber 2236, najbardziej precyzyjny zegarek
  Nowy model Oyster Perpetual Diary Pearl Lady 34 to pierwszy model wykorzystujący mechanizm 2236. Sprężyna włosów Syloxi została opracowana przez Rolex, zapewniając rzadki wysoki poziom chronologiczny działania zegarkom damskim. Ten samoczynny mechanizm mechaniczny z datownikiem został całkowicie opracowany przez Replica Watches, ustanawiając nową erę dla ruchów damskich Rolex. Znakomity design i doskonały proces produkcji tego mechanizmu zapewniają, że zegarek ma niezrównaną precyzję i niezawodność. Podobnie jak wszystkie ruchy Rolex, Calibre 2236 otrzymało również szwajcarską oficjalną akredytację zegarków. Ten certyfikat jest przyznawany w szczególności zegarkom precyzyjnym, które pomyślnie przeszły test szwajcarskiego centrum testowego zegarków precyzyjnych (COSC).
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *