Paul Newman przekazał swojego „Paula Newmana” chłopakowi swojej córki …

Nie jest za późno, aby przejść do tematu. 26 października dom aukcyjny w Nowym Jorku wystawi na aukcji jeden z najważniejszych zegarków na świecie, „Paul Newman” Paula Newmana. Nie musimy czekać do 26 października. Teraz mogę sobie wyobrazić, że ten zegarek stanie się jednym z najdroższych produktów Repliki Zegarków na świecie, a także jednym z najdroższych zegarków na świecie.

Własny Repliki Zegarkow Paula Newmana Daytona „Paul Newman”.
Teraz wiem coś o szczegółach tego zegarka. Pozwól mi powiedzieć z góry.

   Obecnie właścicielem tego zegarka jest ówczesny chłopak Paula Newmana, James Cox, 52 lata. Dlaczego ten zegarek sięgnął w jego ręce, tak jest. Ten starzec był chłopakiem córki Paula Newmana, a potem poszedł do domu Paula Newmana i pomógł Paulowi Newmanowi naprawić dom na drzewie, a potem Paul Newman podszedł, aby z nim porozmawiać i poprosił go o czas. Powiedział, że nie mam zegarka. Paul Newman powiedział mu, że jeśli pamiętasz nakręcenie tego zegarka, powie ci on godzinę (Cóż, tutaj jest ten zegarek. Jeśli pamiętasz, aby nakręcić go, to mówi całkiem niezły czas. To jest oryginalne słowo). Następnie dał mu tę Zegarki Repliki Daytona, czyli „Dayton Paul Newman”. Zegarek otrzymał od żony Paula Newmana, a później podarował go chłopakowi córki, Jamesowi Coxowi. James Cox jest teraz właścicielem tego zegarka.

Sam Paul Newman
   James Cox nosił „Paula Newmana”, który dał mu Paul Newman, ale na początku nie znał wartości tego zegarka. Nosi ten zegarek do prac budowlanych i rzemieślniczych i robi to od prawie 10 lat. Myślę, że z jednej strony szczęście jest dobre, az drugiej strony Repliki Zegarków Szwajcarskich jest naprawdę silny. Ten zegarek nie jest zły w tych intensywnych pracach w ogrodach architektonicznych. Do 1993 r. Japończycy oglądali ten zegarek. Japończycy znali zegarek i powiedzieli: „To jest Paul Newman”. W tym czasie James Cox nie znał wartości i pseudonimu zegarka. Powiedział także agresywnie do Japonii: „Skąd wiesz, że ten zegarek przysłał mi Paul Newman?”
   Od tego czasu James Cox w końcu dowiedział się, że ten zegarek był pierwotnie „artefaktem” w świecie zegarków, a także wiedział, że wiele osób zwraca uwagę na ten zegarek i szuka miejsca do oglądania. „Gdzie. Powiedział, że na odpowiedzi na te pytania może odpowiedzieć sam, ponieważ zegarek jest w jego rękach. Przez długi czas utrzymywał ten „sekret”.
Niektórzy nowi gracze mogą nie wiedzieć wiele o zegarku Paula Newmana, pozwólcie, że krótko go przedstawię.

Paul Newman 6236

Paul Newman 6241

Paul Newman 6263
   Replica Watches Daytona Paul Newman nie jest zegarkiem określonego modelu, ale odnosi się konkretnie do Daytony, która ma kwadratową skalę na małej tarczy chronografu, czerwoną skalę na zewnętrznym pierścieniu tarczy i czarno-białą kontrastową płytkę. Paul Newman obejmuje Rolex Daytona 6239, 6241, 6263 i wiele innych modeli Ponieważ amerykański film Paul Paul Newman nosił ten zegarek, Daytona, która spełnia te cechy, nazywa się Paul Newman.

  Replica Watches Daytona Paul Newman rozm. 37,5 mm, stalowa lub złota koperta, ręczne zwijanie chronografu za pomocą Valjoux72. Paul Newman to jeden z najcenniejszych zegarków na świecie.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *