Rozszerzenie światła Bazylei na degustację zegarków Rolex Diary Pearl Lady Model Repliki Zegarkow

Zegarki Repliki nie tylko wypuścił ekscytujący dwukolorowy męski zegarek z ceramicznym pierścieniem na tegorocznej wystawie zegarków w Bazylei, ale także wypuścił godne modele zegarków damskich. Dziś przynoszę wam Rolex. Degustacja nowych damskich zegarków.

 Niezwykle piękna kobieta Repliki Zegarków Szwajcarskich z serii Rolex Diary Pearl Lady. Jej oficjalny model to: 80285.

 Nowy Oyster Perpetual Diary Pearl Lady Replica Watches doskonale łączy cenne materiały ze wspaniałymi klejnotami. Koperta i bransoletka są wykonane z 18-wiecznego wiecznego różowego złota Rolex z 18-karatowym białym obramowaniem i ogniwami bransoletki, wysadzanymi olśniewającymi diamentami. Jego powierzchnia jest ozdobiona czarną lub białą macicą perłową i inkrustowana różowo-złotym wzorem lotosu.

 Rolex używa tylko bezbarwnych diamentów wysokiej jakości i niezawodnego pochodzenia do ustawienia pierścienia zewnętrznego. Każdy z nich jest rygorystycznie kontrolowany przez dział oceny klejnotów Rolex, aby upewnić się, że spełnia on cztery rygorystyczne wymagania marki dotyczące jakości klejnotów: karat, czystość, przejrzystość, kolor i krój. Po selekcji, cięciu i polerowaniu diamenty te będą obsługiwane przez profesjonalnego mistrza ustawiania klejnotów, dzięki czemu genialny zegarek Rolex Replica Watches zapewni idealną ozdobę nadgarstkowi użytkownika.

 Średnica koperty wynosi 29 mm, co pasuje do smukłych nadgarstków kobiet. Wykonany z różowego złota. Biała masa perłowa z różowym wzorem lotosu. Pięć rzędów ogniw łańcucha jest wyjątkowo luksusowych.

 Ten zegarek jest mały i delikatny. Bardzo często noszą go kobiety o stosunkowo cienkich nadgarstkach, ponieważ Replika Zegarka jest wykonany z metalu szlachetnego, gdzie wspaniale świeci na tle światła. Niezależnie od tego, czy odbywa się to codziennie, czy na wysokim szczeblu, jest to dobry wybór.

 Klamra nie pozostawia śladu na tym Repliki Zegarków. Ponieważ po noszeniu można go idealnie zintegrować z bransoletą. Zaletą tego projektu jest to, że używamy go jako zegarka, a jednocześnie można go nosić jako bransoletę.

 Aby połączenie z bransoletą było bardziej idealne, zegarek ma idealną krzywiznę na zaczepach, zapewnia przemyślaną ochronę nadgarstka i jest bardzo wygodny w noszeniu.

 Zegarek Oyster Perpetual Diary Pearl Lady ma samozwijający się mechanizm mechaniczny 2235, w całości opracowany przez Rolex. Podobnie jak wszystkie ruchy Rolex, ruch 2235 otrzymał również szwajcarską oficjalną akredytację zegarków. Ten certyfikat został przyznany specjalnie dla zegarków precyzyjnych, które pomyślnie przeszły test szwajcarskiego centrum testowego zegarków precyzyjnych (COSC).

 Podsumowanie: Kiedy po raz pierwszy znasz ten Repliki Zegarków, możesz go znaleźć w gablocie na pierwszy rzut oka. Ponieważ rzeczywistość jest bardzo piękna i lśniąca, jest to styl, który łatwo można zapamiętać w gablocie. Wiele kobiet jest bardzo podekscytowanych, ponieważ technologia i materiały są bardzo wyrafinowane, a cena jest stosunkowo wysoka. Nie mogę więc ocenić tego pod względem ceny, a wielu zegarków nie da się zmierzyć pod względem kosztów. Ponieważ wiele wiecznych egzystencji jest rzeczami, cena wcale nie jest bardzo ważnym czynnikiem.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *