Breitling Navitimer 1 Automatic 38 Aviation Timing 1 Automatic Machine 38 Watch

Replika Zegarka

Od ponad 65 lat seria Breitling Navitimer Replica Watches jest najczęściej oglądanym zegarkiem pilotowym na świecie. Premiera Navitimer 1 Automatic 38 bez wątpienia przyciągnie więcej nowych fanów.

Będąc częścią legendarnej serii Replika Zegarka, Navitimer 1 Automatic 38 ma również swój unikalny charakter, sięgający do modelu Type 66 wprowadzonego przez Breitling w latach 50. Replica Watches wieku, trzypinowego modelu. Aviation Chronograph (Navitimer). Bez pokrętła czasowego tarcza wydaje się bardzo prosta. Czy to mężczyzna, który woli mały zegarek, czy kobieta, która czekała na chronograf małego kalibru, kaliber 38 mm jest dla niego idealny.
Nowy członek rodziny Navitimer ma dwukierunkową ramkę zapadkową z nowo zaprojektowanym koralikiem, który nadaje zegarkowi czysty i elegancki wygląd. Łatwe w obsłudze okrągłe suwaki lotu są zawsze używane w gamie Breitling Navitimer.
Zautomatyzowane maszyny Wyświetlacz daty 38 Repliki Zegarkow jest na godzinie 6 i jest wyposażony w tarczę daty i spiczastą czerwoną wskazówkę sekundową dla lepszej czytelności.
Lotnictwo Pomiar czasu 1 Automatyczna maszyna 38 Zegarek (Navitimer 1 Automatic 38) jest wyposażony w kopertę ze stali nierdzewnej i srebrną tarczę z 18-karatową czerwoną złotą ramką i brązowym paskiem z krokodyla. Opcjonalna czarno-niebieska tarcza z odpowiednim paskiem lub srebrna tarcza ze stali nierdzewnej, z 18-karatowym czerwonym złotem i brązowym paskiem z krokodyla.
Kaliber Breitling 17 zasila automatyczny zegarek Aero Timemaster 1 Automatic 38 (Navitimer 1 Automatic 38). Dzięki uzwojeniu oscylującego ciężaru dwukierunkowego łożyska kulkowego Repliki Zegarków ma rezerwę energii wynoszącą co najmniej 40 godzin i jest certyfikowany przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC).
Navitimer 1 Automatic 38 Dzięki rodowodzie Navitimer, średnicy 38 mm i pięknemu wyglądowi, z pewnością zyskasz nowy rocznik dla tej światowej sławy kolekcji zegarków. Witam
Dane techniczne:

Zegarek Aviation Time 1 Automatic Machine 38 (NAVITIMER 1 AUTOMATIC 38)

Model: A17325241B1P1
Ruch: ruch Breitling 17
Średnica: 25,6 mm.
Grubość: 4,6 mm
Uzwojenie: dwukierunkowe łożysko kulkowe, ciężar oscylacyjny, uzwojenie automatyczne
Rezerwa chodu: nie mniej niż 40 godzin
Częstotliwość oscylacji: 28 800 lub 4 Hz na godzinę.
Wyświetlacz: zegar, minuta, sekunda, data
Certyfikacja: Certyfikacja szwajcarskiego oficjalnego obserwatorium (COSC)
Materiał: stal nierdzewna
Średnica: 38 mm
Wodoodporność: 3 atmosfery (30 metrów)
Lustro: zakrzywiony szafir, dwustronna obróbka antyrefleksyjna
Dół: mocny, przykręcany
Korona: korona nie przykręcona
Ramka: obrót dwukierunkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *